Центр допомоги жертвам сексуального насильства  

З початку російського військового вторгнення ситуація в Україні стрімко перетворюється на одну з найскладніших у світі з мільйонами біженців, які вимушено покидають країну, і з невпинно зростаючими гуманітарними потребами. Human Rights Watch задокументувала випадки очевидних порушень законів війни проти мирних жителів у Чернігові, Харкові та околицях Києва, включаючи Бучу, Ворзель та Забуччя, у тому числі випадки неодноразового  зґвалтування. За оцінками, 1 з 5 жінок та дівчат-біженців зазнали сексуального насильства під час переховування евакуації, а також у розподільчих таборах та притулках для біженців.

 

Ми в Коридор - Допомога Ізраїля Україні, за підтримки  Лікарів без кордонів, ЮНІСЕФ, ООН-Жінки, НАТО, NATAN, IsraAid, Humans for Humans і Topaz, хочемо застосувати проактивний підхід, щоб забезпечити доступну, комплексну централізовану допомогу потерпілим, яка буде надаватися як у форматі «єдиного центру», та включатиме надання медичної допомоги, психосоціальної підтримки та юридичнлї допомоги.

Центр допомоги жертвам сексуального насильства забезпечуватиме доступність різноманітних  послуги за потребою постраждалих. Програма полягає в наданні невідкладної медичної допомоги, спеціальної допомоги у галузі психічного здоров’я та різноманітних форм психосоціальної підтримки, а також подальшого догляду та додаткових послуг спеціально підготовленим медичним та іншим персоналом.

Допомога, орієнтована на пацієнта, буде надаватися всім жертвам і постраждалим за їх вибором, задля підтримки їх загального здоров’я, подальшого благополуччя та одужання. Центр надаватиме допомогу 24 години на добу 7 днів на тиждень.

 

Після прибуття пацієнти будуть зареєстровані, їхні невідкладні потреби будуть оцінені. Догляд надаватиметься лише за інформованою згодою пацієнта та виходячи з його визначених конкретних потреб, включаючи надання медичних послуг у контексті сексуального та репродуктивного здоров’я. Втручання будуть адаптовані до потреб, буде наданий стаціонарний догляд та притулок; також планується забезпечити вирішення складних потреб.

 

Місце розташування центру  обрано виходячи з потреб безпеки, доступності та зв’язку зі службами найближчої лікарні та нашого притулку для постраждалих. Центр прийматиме  постраждалих з усієї України.

 

Ми вже працюємо з двома мобільними відділеннями по всій Україні, щоб надати невідкладну допомогу, у цей час ми швидко будуємо лікувальний центр.

Нам потрібна
ваша допомога.

Будь-яке зроблене пожертвування безпосередньо надасть змогу лікувати та доглядати за постраждалими.

 

Будь ласка, поділіться цією сторінкою, щоб привернути увагу до зростаючої  проблеми сексуального насильства в Україні .