Протягом останнього місяця найпопулярнішим пошуковим запитом на порносайтах стала “українська дівчина”

Asset 5_4x.png

Навіть той, хто шукає в мережі ці слова, бере участь у сексуальному насильстві над українськими біженцями та створює загрозу їхній безпеці.
Настав час допомогти тим, хто постраждав!
 

03152022_Koren_Residential-Building-Hit-by-Missile-42.jpg

צילום: זיו קורן

Організація Коридор ізраїльської допомоги Україні наразі працює над заснуванням у місті Львів центру допомоги жертвам сексуального насильства. Центр надаватиме невідкладну медичну допомогу, психологічну допомогу, широкий вибір засобів психосоціальної підтримки, юридичні послуги, а також додатковий реабілітаційний догляд. Послуги надаватимуться професійним медичним персоналом і кваліфікованими спеціалістами.

Наразі ми вже розгорнули дві мобільні станції невідкладної допомоги. Наш центр, який невдовзі розпочне роботу, забезпечуватиме більшу роботоздатність та ширший спектр допомоги постраждалим - дівчатам, підліткам та жінкам - з усієї України, цілодобово та без вихідних.

logo misdaron uk white.png

З початку російського вторгнення в Україну, втікаючи від обстрілів та бойових дій, кожна п’ята українська жінка або дівчина стала жертвою сексуального насильства, згвалтування або сексуальної експлуатації - навіть під час перебування у прихистках і таборах для біженців.

У заснуванні центру сприяють наступні організації: